Jorgo Krallis

Jorgo Krallis
Jorgo Krallis
Jorgo Krallis
Jorgo Krallis

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JORGO KRALLIS (född 1937): "The kidnapping", signerad och daterad Krallis -79, olja på duk, 98x86 cm

346538

2015-12-03