Jorgo Krallis

Jorgo Krallis
Jorgo Krallis
Jorgo Krallis
Jorgo Krallis

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JORGO KRALLIS (född 1937): "The Gala", signerad och daterad Krallis -79, olja på duk, 86x95 cm

346540

2015-12-03