Rune söderqvist

Rune söderqvist
Rune söderqvist
Rune söderqvist
Rune söderqvist

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RUNE SÖDERQVIST (född 1935): Komposition, signerad Rune Söderqvist, olja på duk, 73x92 cm

Något lös från ram

346577

2015-12-03