Klubbat för:
1 900 SEK
2 500 SEK
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, signerade och numrerade J. Coignard 2/75, carborundumgravyr, bladmått ca 67x52 cm
346578
2015-12-03