James Coignard

James Coignard
James Coignard

Klubbat för:

1 900 SEK

2 500 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, signerade och numrerade J. Coignard 2/75, carborundumgravyr, bladmått ca 67x52 cm

346578

2015-12-03