Reklamskylt Continental 1950-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

800 SEK

REKLAMSKYLT, 1950-tal, Continental, lackerad plåt, ca 44 x 27 cm

Veck vid skuldra, ytskador

346590

2015-12-03