Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, omkring 1900-talets mitt, Japan, lackarbete, dekor av blommor, höjd 32, 91x61 cm
Ytskador
346611
2015-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här