Rudolj Carlborg tush

Rudolj Carlborg tush
Rudolj Carlborg tush
Rudolj Carlborg tush
Rudolj Carlborg tush

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RUDOLF CARLBORG (1892-1963): "Enkelrummet" signerad och daterad R Carlborg 1946, tusch, 34 x 31 cm

346639

2015-12-03