Bernadette Kelly oljemålning

Bernadette Kelly oljemålning
Bernadette Kelly oljemålning
Bernadette Kelly oljemålning
Bernadette Kelly oljemålning
Bernadette Kelly oljemålning
Bernadette Kelly oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERNADETTE KELLY (Frankrike, född 1933), "Nature Morte Bleue", olja på duk, signerad B Kelly, ca 35x67,5 cm

346650

2015-12-03