Träsnitt Ando Hiroshige

Träsnitt Ando Hiroshige
Träsnitt Ando Hiroshige
Träsnitt Ando Hiroshige
Träsnitt Ando Hiroshige
Träsnitt Ando Hiroshige
Träsnitt Ando Hiroshige

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDO HIROSHIGE (1797-1858) (3) träsnitt, ur ""de 47 samurajerna", 1840-tal, ca 25x37 cm vardera

Skador i marginalen, fläckar, blekta

346652

2015-12-07