Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANDO HIROSHIGE (1797-1858) (3) träsnitt, ur ""de 47 samurajerna", 1840-tal, ca 25x37 cm vardera
Skador i marginalen, fläckar, blekta
346652
2015-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här