Monica Bratt olja på duk

Monica Bratt olja på duk
Monica Bratt olja på duk
Monica Bratt olja på duk
Monica Bratt olja på duk
Monica Bratt olja på duk
Monica Bratt olja på duk

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 600 SEK

MONICA BRATT (1913-1961), troligen självporträtt, olja på duk, signerad Monica Bratt daterad -42, 73x51 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

346664

2015-12-07