Spegel

Spegel
Spegel

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, gustaviansk stil med ej tillhörande krön i rokokostil, 1800/1900-tal, förgylld, pastellage, palmett- och pärlstavsdekor, 94x53 cm

Pastellage med skador

346674

2015-12-03