Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, gustaviansk stil med ej tillhörande krön i rokokostil, 1800/1900-tal, förgylld, pastellage, palmett- och pärlstavsdekor, 94x53 cm
Pastellage med skador
346674
2015-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här