Jan Morthenson blandteknik

Jan Morthenson blandteknik
Jan Morthenson blandteknik

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JAN MORTHENSON (samtida, född 1940): "Silence XII"", signerad a tergo och daterad 88, collage, ca 97x52 cm

Ej glasad

346681

2015-12-03