Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
JAN MORTHENSON (samtida, född 1940): "Silence XII"", signerad a tergo och daterad 88, collage, ca 97x52 cm
Ej glasad
346681
2015-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här