Georg Pauli oljemålning

Georg Pauli oljemålning
Georg Pauli oljemålning
Georg Pauli oljemålning
Georg Pauli oljemålning
Georg Pauli oljemålning
Georg Pauli oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GEORG PAULI (1855-1935), Adam och Eva, olja på duk, signerad, 55x45 cm

346688

2015-12-04