Gräddsnäckor silver rokokostil

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GRÄDDSNÄCKOR, 1 par, silver, 1900-tal, rokokostil, tumgrepp med dekor av musselformationer och voluter, invändigt förgyllda, vikt ca 438 g

Förgyllning med slitage

346700

2015-12-04