Dockor 5 st

Dockor 5 st
Dockor 5 st
Dockor 5 st
Dockor 5 st

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOCKOR, 5 st, 1900-talets första hälft, varav 2 st med huvud i biskv isamt 3 st idelvis i celluloid, längd ca 26-52 cm

Diverse skador

346703

2015-12-10