Brickbord 1800-tal
2015-12-04
346712
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRICKBORD, 1800-talets slut, fanérat i valnöt, löstagbar bricka i bemålad plåt med dekor av blomster samt bladverk, höjd ca 73, 50x72 cm
Omarbetat, renoverat, kompletterat, bricka med slitage/fläckar