N G Stenqvist olja

N G Stenqvist olja
N G Stenqvist olja
N G Stenqvist olja
N G Stenqvist olja

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS G STENQVIST (1934-2005): Stor vit snäcka, monogramsignerad NGS, signerad atergo Nils G Stenqvist, 2002, olja på duk, 71x91 cm

346727

2015-12-04