Soffbord 1930-tal

Soffbord 1930-tal
Soffbord 1930-tal
Soffbord 1930-tal
Soffbord 1930-tal
Soffbord 1930-tal
Soffbord 1930-tal
Soffbord 1930-tal
Soffbord 1930-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, med glasskiva, 1930-tal, med lådor, dörr med bakomliggande ställ för flaskor, höjd 52, bredd 62 cm

Nyckel saknas, bruksslitage

346738

2015-12-04