Soffbord 1930-tal
2015-12-04
346738
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFBORD, med glasskiva, 1930-tal, med lådor, dörr med bakomliggande ställ för flaskor, höjd 52, bredd 62 cm
Nyckel saknas, bruksslitage