Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, med glasskiva, 1930-tal, med lådor, dörr med bakomliggande ställ för flaskor, höjd 52, bredd 62 cm
Nyckel saknas, bruksslitage
346738
2015-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här