Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARNE OLSSON (1918-2003) (3), Kompositioner, monogramsignerad AO, färglitografier 99/250 resp 59/150 resp 155/250, varierande mått ca 18x25-31x22 cm
346753
2015-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här