Arne Olsson

Arne Olsson
Arne Olsson
Arne Olsson
Arne Olsson
Arne Olsson
Arne Olsson

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ARNE OLSSON (1918-2003) (3), Kompositioner, monogramsignerad AO, färglitografier 99/250 resp 59/150 resp 155/250, varierande mått ca 18x25-31x22 cm

Zustandsbeschreibung

346753

2015-12-04