Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ARNE OLSSON (1918-2003) (3), Kompositioner, monogramsignerad AO, färglitografier 99/250 resp 59/150 resp 155/250, varierande mått ca 18x25-31x22 cm
Zustandsbeschreibung
346753
2015-12-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner