Skåp med hylla

Skåp med hylla
Skåp med hylla
Skåp med hylla
Skåp med hylla
Skåp med hylla
Skåp med hylla
Skåp med hylla
Skåp med hylla

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

WELSH DRESSER/ SKÅP med överhylla, 1800-tal, furu, höjd 200, 140x45 cm

Slitage

346768

2015-12-04