Pipor 1800-tal

Pipor 1800-tal
Pipor 1800-tal
Pipor 1800-tal
Pipor 1800-tal
Pipor 1800-tal
Pipor 1800-tal
Pipor 1800-tal
Pipor 1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIPOR, 3 st, trä och porslin, 1800-tal, piphuvudenas längd 4-5-11 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Skador

346773

2015-12-02