Pipor 6 st

Pipor 6 st
Pipor 6 st
Pipor 6 st
Pipor 6 st
Pipor 6 st
Pipor 6 st
Pipor 6 st
Pipor 6 st
Pipor 6 st
Pipor 6 st
Pipor 6 st
Pipor 6 st
Pipor 6 st
Pipor 6 st
Pipor 6 st
Pipor 6 st

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

PIPOR, 6 st., 18/1900-tal, med silverinfattning och rothuvud

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Kuntoraportti

Del saknas, slitage, skador

346775

Päivämäärä:

2015-12-02