Pipor 6 st
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
PIPOR, 6 st., 18/1900-tal, med silverinfattning och rothuvud
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Kuntoraportti
Del saknas, slitage, skador
346775
Päivämäärä:
2015-12-02