Bordsplateau Svenskt Tenn design Estrid Ericson
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FIRMA SVENSKT TENN, bordsplateau, troligen design Estrid Ericson, omkring 1900-talets mitt, mässing och spegelglas, dekor i form av margueriter i glas, ca 60x35 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Bruksslitage
346776
2015-12-04