Bordsplateau Svenskt Tenn design Estrid Ericson

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FIRMA SVENSKT TENN, bordsplateau, troligen design Estrid Ericson, omkring 1900-talets mitt, mässing och spegelglas, dekor i form av margueriter i glas, ca 60x35 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Bruksslitage

346776

2015-12-04