Spegle med konsolbord, nyrokoko

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD, nyrokoko, pastellagedekor, med stenskiva, spegeln höjd 150x79, konsolbordets höjd ca 79, 80x38 cm

Dekordel (blomma) till bordet medföljer, skador, bortfall, slitage

346778

2015-12-04