Spegle med konsolbord, nyrokoko
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SPEGEL med KONSOLBORD, nyrokoko, pastellagedekor, med stenskiva, spegeln höjd 150x79, konsolbordets höjd ca 79, 80x38 cm
Dekordel (blomma) till bordet medföljer, skador, bortfall, slitage
346778
2015-12-04