Orientaliska benarbeten
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NETSUKES, 2 st, BREVKNIV, benarbete, omkring 1900, netsuke i form av mus på blad samt en genombruten med växter, varav en signerad, brevkniv med dekor av blad och druvor, längd 23 cm
Enstaka nagg, en netsuke med sprickor
346779
2015-12-03