Orientaliska benarbeten

Orientaliska benarbeten
Orientaliska benarbeten
Orientaliska benarbeten
Orientaliska benarbeten
Orientaliska benarbeten
Orientaliska benarbeten
Orientaliska benarbeten
Orientaliska benarbeten

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NETSUKES, 2 st, BREVKNIV, benarbete, omkring 1900, netsuke i form av mus på blad samt en genombruten med växter, varav en signerad, brevkniv med dekor av blad och druvor, längd 23 cm

Enstaka nagg, en netsuke med sprickor

346779

2015-12-03