Esther Kjerner olja

Esther Kjerner olja
Esther Kjerner olja
Esther Kjerner olja
Esther Kjerner olja

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ESTHER KJERNER (1873-1952): Stilleben med rosor, signerad E. Kjerner, olja på pannå, 38x27 cm

Sprickor i pannån

346781

2015-12-04