Kulram 1900-talets mitt

Kulram 1900-talets mitt
Kulram 1900-talets mitt
Kulram 1900-talets mitt
Kulram 1900-talets mitt
Kulram 1900-talets mitt
Kulram 1900-talets mitt

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

KULRAM, 1900-talets mitt, på stativ, höjd ca 110, bredd 79 cm

Piggar på vänster del saknas, bruksslitage

346850

2015-12-04