Gunghäst möjligen Gemla

Gunghäst möjligen Gemla
Gunghäst möjligen Gemla
Gunghäst möjligen Gemla
Gunghäst möjligen Gemla
Gunghäst möjligen Gemla
Gunghäst möjligen Gemla
Gunghäst möjligen Gemla
Gunghäst möjligen Gemla

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNGHÄST, 1900-talets första hälft, möjligen Gemla, bemålad, sitthöjd ca 62, längd 128 cm

Renoverad, kompletterad, bruksslitage

346855

2015-12-04