Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNGHÄST, 1900-talets första hälft, möjligen Gemla, bemålad, sitthöjd ca 62, längd 128 cm
Renoverad, kompletterad, bruksslitage
346855
2015-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här