Einar Forseth

Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

EINAR FORSETH (1892-1982): Sydländsk by vid kust, signerad och daterad Einar Forseth 1920, 51x71 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

Färgbortfall

346856

2015-12-06