Willy Gordon terracotta

Willy Gordon terracotta
Willy Gordon terracotta
Willy Gordon terracotta
Willy Gordon terracotta
Willy Gordon terracotta
Willy Gordon terracotta

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WILLY GORDON (1918-2003): Komposition, monogramsignerad och daterad GW -95, terracotta, ca 30 x 41 cm

Sprickor

346864

2015-12-04