Gravyr kolorerad

Gravyr kolorerad
Gravyr kolorerad

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRAVYR, 1700-tal, "Vue de la Mosquée", kolorerad, ca 41 x 58 cm

Gulnad, fläckar, lagning

346875

2015-12-04