Einar Forseth 1913-14

Einar Forseth 1913-14
Einar Forseth 1913-14
Einar Forseth 1913-14
Einar Forseth 1913-14
Einar Forseth 1913-14
Einar Forseth 1913-14

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

EINAR FORSETH (1892-1982): "Vår...", signerad och daterad Einar Forseth XIV (1913-14), olja på duk, 50x65 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

Mindre hål

346885

2015-12-06