Einar Forseth 1951

Einar Forseth 1951
Einar Forseth 1951
Einar Forseth 1951
Einar Forseth 1951

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR FORSETH (1892-1982): Landskap med berg och träd , signerad Einar Forseth, pastell, 1951, 45x55 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

346889

2015-12-06