Omega herrarmbandsur

Omega herrarmbandsur
Omega herrarmbandsur
Omega herrarmbandsur
Omega herrarmbandsur
Omega herrarmbandsur
Omega herrarmbandsur
Omega herrarmbandsur
Omega herrarmbandsur

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OMEGA, herrarmbandsur, Automatic Seamaster, guld på stål, bakboett i stål, förgylld urtavla med svärtat och förgyllt stavindex, sekund- och datumvisare, diameter 35 mm

Bruksslitage

346904

2015-12-04