Einar Forseth Norge

Einar Forseth Norge
Einar Forseth Norge
Einar Forseth Norge
Einar Forseth Norge

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EINAR FORSETH (1892-1982): Motiv från Norge, signerad Einar Forseth, 1938, akvarell, 35x44 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

346926

2015-12-06