Einar Forseth

Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EINAR FORSETH (1892-1982): 5 skisser - Reseminnen bla Toscana, Sydfrankrike, 4 signerade, blandtekniker, 18x13 resp 23x41 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

346942

2015-12-06