Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EINAR FORSETH (1892-1982): 5 skisser - Reseminnen bla Toscana, Sydfrankrike, 4 signerade, blandtekniker, 18x13 resp 23x41 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj
346942
2015-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här