Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ULF GRIPENHOLM (född 1943), "Spel med gult huvud", signerad och numrerad, Gripenholm, 68/280, färglitografi, bildmått 41x45 cm
Skador: Ej examinerad ur ram
Gulnader
347013
2015-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här