Carl Malmsten

Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

CARL MALMSTEN, karmstolar, 1 par, "Jonas Love", körsbär, ylleklädsel, båda stolen brännstämplad CM, sitthöjd ca 43 cm

Smärre slitage

347017

2015-12-05