Carl Malmsten

Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, soffbord, 1900-tal, skiva i masurbjörk på tredelad pelarfot, höjd ca 63, diameter ca 100 cm

Slitage, smärre skador

347020

2015-12-05