Irma Wikström

Irma Wikström
Irma Wikström
Irma Wikström
Irma Wikström
Irma Wikström
Irma Wikström

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

IRMA WIKSTRÖM (1900) Lärd man, signerad, olja på duk, 31x25 cm

Smärre färgbortfall

347021

2015-12-05