Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFA, 1900-tal, sengustavianskt stil, skuren dekor, längd ca 199 cm
Bruksslitage
347025
2015-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här