Roland Svensson litografi
2015-12-05
347026
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsbild, signerad Roland S, pt, litografi, ca 27 x47 cm