Astrid Molin oljemålning

Astrid Molin oljemålning
Astrid Molin oljemålning
Astrid Molin oljemålning
Astrid Molin oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASTRID MOLIN (född 1906): "Föglö, Ålands Skärgård" signerad Astrid Molin, olja på duk, ca 33 x 41 cm

347033

2015-12-05