Astrid Molin oljemålning

Astrid Molin oljemålning
Astrid Molin oljemålning
Astrid Molin oljemålning
Astrid Molin oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASTRID MOLIN (född 1906): "Nothamn" signerad Astrid Molin, olja på duk, ca 38 x 54,5 cm

347037

2015-12-05