Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920), Byst, 1916, signerad Zorn, etsning, 24,7 x 17,9 cm.
LITTERATUR: Asplund 272, Hjert & Hjert 280, ZG 272

347088

2015-12-05