Vaser 1 par Kina

Vaser 1 par Kina
Vaser 1 par Kina
Vaser 1 par Kina
Vaser 1 par Kina
Vaser 1 par Kina
Vaser 1 par Kina

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASER, 1 par, Kina, 1900-tal, porslin, polykrom dekor mot vit botten, motiv av persikor och kalligrafi samt fladdermöss, höjd ca 30 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Lagning

347101

2015-12-10