Mårten Garbring oljemålning

Mårten Garbring oljemålning
Mårten Garbring oljemålning
Mårten Garbring oljemålning
Mårten Garbring oljemålning
Mårten Garbring oljemålning
Mårten Garbring oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MÅRTEN GARBRING (född 1918): Häst med timmersläp i vinterlandskap, signerad och daterad Mårten Garbring 78, olja på duk, ca 50x61 cm

347103

2015-12-06